fbpx
+420 608 321 989 info@drestavservis.cz
Vyberte stránku

Vítáme Vás na stránkách společnosti Dřestavservis spol. s r.o.  Na trhu působíme již od roku 2012.

Poskytujeme kompletní servis v těchto činnostech:

Foukaná izolace

konzultace vč. poradenství, prohlídka místa realizace, cenová nabídka, realizace zateplení budov

Desková izolace

poradenství dle konkrétního požadavku zákazníka, prodej a dodání izolace v co nejkratším možném termínu

Dřevovláknitá izolace – kam s ní?

Výrobců, kteří dřevovláknitou izolaci na náš trh dodávají, není mnoho. Produkty jsou však dostupné v řadě variant, které se od sebe liší způsobem zpracování a podílem i typem příměsí. Mají široké možnosti využití, v zásadě s nimi lze izolovat celý dům od podlahy až po střechu, snad pouze s výjimkou základů. Většina dodavatelů je nabízí jako ucelené systémy, které lze ovšem kombinovat i s jinými typy izolací. Výrobky jsou zpracovány tak, aby si udržely všechny výhody dřeva. Mohou být pružné, voděodolné, pevné, složené z více vrstev…

Dřevovlákno na postupu

Vývoj dřevovláknitých izolačních hmot neustále probíhá. Například finské Centrum technického výzkumu (VTT) před pěti lety oznámilo záměr nahradit syntetické a minerální izolace dřevovláknitými a pustilo se do vylepšování produktových parametrů izolačních materiálů na bázi dřevovlákna, včetně foukaných. Cílem je vytlačit neobnovitelné nebo špatně recyklovatelné produkty z trhu.

 Nové materiály podle VTT umožní masovou produkci vysoce kvalitních izolací, což sníží spotřebu energií při výrobě a sníží uhlíkovou stopu. Z environmentálního hlediska a z hlediska trvalé udržitelnosti  se proto bude podíl dřevovláknitých izolací už jen zvyšovat.

Střecha pokrytá foukanou izolací

Dřevovláknitá izolace pro každou oblast použití.

Kdo izoluje dřevovláknem, bydlí zdravěji, chrání životní prostředí a navyšuje hodnotu své nemovitosti. Protože ekologické izolační materiály jsou žádané více, než kdykoliv předtím. Body sbírají hlavně vynikající ochranou před letním horkem, jsou zcela recyklovatelné a nabízí odpovídající řešení pro každou oblast použití. Tato izolace je vhodná pro střechy, stěny, stropy a podlahy.

U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu víc, než jste sami schválili.

Naše motto : když dřevostavba, tak ze dřeva, včetně izolace

Žádný odpad po nás nezůstane a vždy po sobě perfektně uklidíme.

Garantujeme Vám 5 let plnou záruku bez výjimek na naši foukanou izolaci.

O realizaci Vaši zakázky se bude starat náš odborný tým velmi zkušených pracovníků

Plně k dispozici Vám bude osobní poradce, který Vám úspěšně pomůže realizovat Vaše představy

zavolejte nám

U nás máte hodinu konzultace po telefonu zdarma. S minimálně týdenním předstihem si poptejte 2-3 termíny a my Vám jeden z nich potvrdíme.

Tel. číslo

+420 608 321 989